SZKOLNA AKCJA „DWÓJKI” „POMAGAMY SANDRZE”

Nie tak dawno informowaliśmy, że nasza szkoła włączyła się w akcję „POMAGAMY SANDRZE”. Akcja ma na celu zebrać środki finansowe na leczenie chorej Sandry. W szkole zbieramy na ten cel nakrętki. W tym momencie przekazywanie nakrętek jest kłopotliwe (zdalne nauczanie) ale nasz dyrektor Roman Olejnik oraz absolwentka naszej szkoły Joanna Śniecińska, wpadli na super pomysł wyjścia nieco szerzej, poza szkołę, by zbierać wypomniane nakrętki. Dzięki mieszkańcom Kopieczek udało się zakupić wielki metalowy kosz na nakrętki. Zobaczcie na zdjęciach jak szybko się kosz napełnia pomocą dla Sandry.

Prosimy o włączenie się do akcji. Można udostępniać tą wiadomość. Można zbierać nakrętki.  Kto je ma – wrzuca do kosza przy ulicy Kopieczki (przy placu zabaw i siedzibie OSP).

Dziękujemy za włączenie się do akcji!