Trzy dni pełne wrażeń – wycieczka uczniów ZSP2 do Krakowa, Energylandii, Oświęcimia i Wadowic

Uczniowie klasy 1b, 1f oraz 3c wraz z wychowawcami uczestniczyli w trzydniowej wycieczce edukacyjno-integracyjnej do Krakowa, Energylandii, Oświęcimia oraz Wadowic. Wyjazd był okazją nie tylko do poznania ważnych miejsc historycznych i kulturowych, ale także do wspólnej integracji i aktywnego spędzenia Continue reading

Continue reading...