

Rozpoczęły się zmagania egzaminacyjne w szkołach ponadpodstawowych. Nasza młodzież od pierwszego dnia stawiała się w murach szkoły pełna zapału i wiary w swój sukces. W poniedziałek język polski, we wtorek matematyka, w środę – język obcy.
Życzymy naszym uczniom tak samo eleganckich wyników, jak elegancko wyglądali w dniach swoich maturalnych egzaminów!
Trzymamy kciuki!
RN