zajęcia dodatkowe

Co roku oferujemy szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych adresowanych do wszystkich uczniów naszej szkoły. Dobierając ich tematykę zawsze staramy się wyjść na przeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom, dlatego są one bardzo zróżnicowane. Począwszy od zajęć, które mają rozwijać Wasze pasje, zdolności i zainteresowania, po zajęcia wyrównawcze i te mające przygotować Was do zdania matury czy egzaminu zawodowego. Mimo, że nieobowiązkowe, nasze zajęcia niezmiennie cieszą się wielką popularnością wśród uczniów, którzy chętnie na nie uczęszczają.
Poniżej przedstawiamy aktualną ofertę zajęć pozalekcyjnych na bieżący rok
szkolny. Pamiętajcie, że jeśli macie propozycje zajęć, których nie ma na poniższej liście, możecie nam ją przedstawić, a my dołożymy wszelkich starań by takie zajęcia się na niej znalazły.

NauczycielZajęciaDzieńGodzinaSala
Figielek MonikaZajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu.piątek13:30 – 14:1502
Kaczmarek ElwiraZajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanych przedmiotów.pierwsza sobota miesiąca8:00 – 9:352
Kaleta RenataZajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu.środa12:40 – 13:25harcówka
Karolczak - Snadna MonikaZajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z języka niemieckiego.
Przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik hotelarz).
piątek8:00 – 8:45czytelnia
Kluba AgnieszkaZajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu.piątek8:00 – 8:4513
Konieczna DobrochnaZajęcia edukacyjno – wyrównawcze i przygotowujące do matury z nauczanego przedmiotu.środa8:00 – 8:4525
Konieczny DariuszPrzygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe (technik informatyk).wtorek15:10 – 15:5526