Kadra Szkoły

Wszystkich rodziców i opiekunów naszych uczniów,
którzy mają pytania dotyczące ocen, frekwencji,
zachowania bądź innych kwestii związanych ze swoimi
podopiecznymi,zachęcamy do bezpośredniego kontaktu
z nauczycielami naszej szkoły, którzy pełnią dyżur dla rodziców
w podanych poniżej godzinach.

L.p.Nazwisko i imięSkrótStanowiskoDyżur w dniuGodziny
1.Dajewska KatarzynaDJzajęcia rewalidacyjneśroda (1 i 3 w miesiącu)17:05 - 18:05
2.Figielek MonikaFMjęzyk polski, przedmioty zawodowe - technik ekonomistpiątek11:35 - 12:35
3.Grobelny RobertGRjęzyk angielski, przedmioty zawodowe - technik programistaczwartek10:50 - 11:50
4.Iberhan MartaIBjęzyk polskipiątek (1 i 3 w miesiącu)07:50 - 08:50
5.Ignasiak-Pietras PaulinaIGprzedmioty zawodowe - technik żywienia i usług gastronomicznychponiedziałek (1 i 3 w miesiącu)15:05 - 16:05
6.Jańczak AlinaAJpedagog specjalnyśroda15:00 - 16:00
7.Kaczmarek ElwiraEKjęzyk niemiecki, język angielski, podstawy przedsiębiorczościśroda11:35 - 12:35
8.Kaleta RenataRRjęzyk polskiponiedziałek12:40 - 13:40
9.Karolczak-Snadna MonikaSnjęzyk niemiecki, przedmioty zawodowe - technik hotelarstwaśroda10:30 - 11:30
10.Karwik MagdalenaMSprzedmioty zawodowe - technik ekonomistapiątek11:35 - 12:35
11.Kaszkowiak Małgorzatamatematyka, informatykaśroda09:40 - 10:40
12.KASZKOWIAK RYSZARDRKwicedyrektor, wychowanie fizyczneśroda08:00 - 09:00
13.Kocaj ŁukaszŁKreligiaponiedziałek16:00 – 17:00
14.Kołodziejska AnnaAKbiologiaponiedziałek13:20 - 14:20
15.Konieczna DobrochnaKDjęzyk angielski, geografiawtorek08:45 - 09:45
16.Kosiński SławomirKSfizyka, matematyka, informatyka, przedmioty zawodowe - technik informatykwtorek11:45 - 12:30
17.Kossakowski DanielKAprzedmioty zawodowe - technik informatykponiedziałek15:55 - 16:55
18.KOWALSKA EWAKEwicedyrektor, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe - technik ekonomistapiątek08:00 - 09:00
19.Kozal AnetaKZpsychologśroda15:15 - 16:15
20.Krzekotowski JacekKJfilozofia, bhp, edb, hitczwartek11:35 - 12:35
21.Maziejuk AgnieszkaMAmatematyka, informatyka--
22.Mikołajczyk PiotrMOhistoriaponiedziałek (1 i 3 w miesiącu)12:30 - 13:30
23.Nowacka KatarzynaNKpedagog szkolnyponiedziałek15:30 - 16:30
24.Nowaczyk MarcinMNwychowanie fizyczne, informatykawtorek09:35 - 10:35
25.Obst AgnieszkaAOgeografia, przedmioty zawodowe - technik ekonomista, bibliotekapiątek08:30 - 09:30
26.Olejnik AnnaOAjęzyk angielski, przedmioty zawodowe - technik reklamyśroda12:30 - 13:30
27.OLEJNIK ROMANORdyrektor, geografia, wosponiedziałek08:00 - 09:00
28.Pawłowska MilenaPAjęzyk angielski, technik żywienia i usług gastronomicznychczwartek10:30 - 11:30
29.Pierzchała GrzegorzGPmatematyka, informatyka, przedmioty zawodowe - technik reklamyponiedziałek13:20 - 14:20
30.Podziomek MarcinMPplastyka, przedmioty zawodowe - technik reklamy, technik ekonomista, środa09:45 - 10:45
31.Poniatowski LeszekLPmatematykawtorek15:05 - 16:05
32.Rochowiak PatrycjaBPprzedmioty zawodowe - technik żywienia i usług gastronomicznychczwartek12:30 - 13:30
33.Rogacka EwelinaERprzedmioty zawodowe - technik żywienia i usług gastronomicznychśroda (1 i 3 w miesiącu)12:30 - 13:30
34.Rogacka JuliaROwychowanie fizycznewtorek10:30 - 11:30
35.Sędzik-Szajda MartynaSKjęzyk niemiecki, przedmioty zawodowe - technik hotelarstwaczwartek11:35 - 12:35
36.Skupniewicz MarzenaPMmatematyka, przedmioty zawodowe - technik informatykczwartek08:45 - 09:45
37.Smal AnnaSAjęzyk polski--
38.Stachowiak SylwiaSSwychowanie fizycznewtorek14:15 - 15:15
39.Szafraniak HannaHSfizyka, chemiaponiedziałek11:35 - 12:35
40.Szczuraszek IwonaSIjęzyk niemiecki, język angielski, wiedza o społeczeństwieśroda08:45 - 09:45
41.Szperzyńska KamillaMiinformatyka, biblioteka, przedmioty zawodowe - technik żywienia i usług gastronomicznych, język polskiśroda15:05 - 16:05
42.Szydłowska MariolaSYjęzyk angielskiwtorek11:40 - 12:40
43.Szymczak DorotaDSbiologia, chemia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinieśroda10:30 – 11:30
44.Tyrakowska JoannaJTprzedmioty zawodowe - technik ekonomistawtorek12:30 - 13:30
45.Urbaniak MariuszUMjęzyk polski, wiedza o społeczeństwie, historiaśroda14:15 - 15:15
46.Wiertlewski GrzegorzWGwychowanie fizyczne--
47.Wojciechowska AleksandraWAjęzyk angielskiponiedziałek08:45 - 09:45
48.Zaworska MariaZMmatematykaśroda11:35 - 12:35
49.Zięba LucynaZLjęzyk polski, historia, język polski jako język obcywtorek08:45 - 09:45
50.Zych MagdalenaBMprzedmioty zawodowe - technik ekonomista, technik reklamawtorek09:35 - 10:35