1. | Dajewska Katarzyna | DJ | zajęcia rewalidacyjne | środa (1 i 3 w miesiącu) | 17:05 - 18:05 |
2. | Figielek Monika | FM | język polski, przedmioty zawodowe - technik ekonomist | piątek | 11:35 - 12:35 |
3. | Grobelny Robert | GR | język angielski, przedmioty zawodowe - technik programista | czwartek | 10:50 - 11:50 |
4. | Iberhan Marta | IB | język polski | piątek (1 i 3 w miesiącu) | 07:50 - 08:50 |
5. | Ignasiak-Pietras Paulina | IG | przedmioty zawodowe - technik żywienia i usług gastronomicznych | poniedziałek (1 i 3 w miesiącu) | 15:05 - 16:05 |
6. | Jańczak Alina | AJ | pedagog specjalny | środa | 15:00 - 16:00 |
7. | Kaczmarek Elwira | EK | język niemiecki, język angielski, podstawy przedsiębiorczości | środa | 11:35 - 12:35 |
8. | Kaleta Renata | RR | język polski | poniedziałek | 12:40 - 13:40 |
9. | Karolczak-Snadna Monika | Sn | język niemiecki, przedmioty zawodowe - technik hotelarstwa | środa | 10:30 - 11:30 |
10. | Karwik Magdalena | MS | przedmioty zawodowe - technik ekonomista | środa | 09:35 - 10:35 |
11. | Kaszkowiak Małgorzata | MŁ | matematyka, informatyka | środa | 09:40 - 10:40 |
12. | KASZKOWIAK RYSZARD | RK | wicedyrektor, wychowanie fizyczne | środa | 08:00 - 09:00 |
13. | Kocaj Łukasz | ŁK | religia | poniedziałek | 16:00 – 17:00 |
14. | Kołodziejska Anna | AK | biologia | poniedziałek | 13:20 - 14:20 |
15. | Konieczna Dobrochna | KD | język angielski, geografia | wtorek | 08:45 - 09:45 |
16. | Kosiński Sławomir | KS | fizyka, matematyka, informatyka, przedmioty zawodowe - technik informatyk | wtorek | 11:45 - 12:30 |
17. | Kossakowski Daniel | KA | przedmioty zawodowe - technik informatyk | poniedziałek | 15:55 - 16:55 |
18. | KOWALSKA EWA | KE | wicedyrektor, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe - technik ekonomista | piątek | 08:00 - 09:00 |
19. | Kozal Aneta | KZ | psycholog | środa | 15:15 - 16:15 |
20. | Krzekotowski Jacek | KJ | filozofia, bhp, edb, hit | czwartek | 11:35 - 12:35 |
21. | Maziejuk Agnieszka | MA | matematyka, informatyka | - | - |
22. | Mikołajczyk Piotr | MO | historia | poniedziałek (1 i 3 w miesiącu) | 12:30 - 13:30 |
23. | Nowacka Katarzyna | NK | pedagog szkolny | poniedziałek | 15:30 - 16:30 |
24. | Nowaczyk Marcin | MN | wychowanie fizyczne, informatyka | wtorek | 09:35 - 10:35 |
25. | Obst Agnieszka | AO | geografia, przedmioty zawodowe - technik ekonomista, biblioteka | piątek | 08:30 - 09:30 |
26. | Olejnik Anna | OA | język angielski, przedmioty zawodowe - technik reklamy | środa | 12:30 - 13:30 |
27. | OLEJNIK ROMAN | OR | dyrektor, geografia, wos | poniedziałek | 08:00 - 09:00 |
28. | Pawłowska Milena | PA | język angielski, technik żywienia i usług gastronomicznych | czwartek | 10:30 - 11:30 |
29. | Pierzchała Grzegorz | GP | matematyka, informatyka, przedmioty zawodowe - technik reklamy | poniedziałek | 13:20 - 14:20 |
30. | Podziomek Marcin | MP | plastyka, przedmioty zawodowe - technik reklamy, technik ekonomista, | środa | 09:45 - 10:45 |
31. | Poniatowski Leszek | LP | matematyka | wtorek | 15:05 - 16:05 |
32. | Rochowiak Patrycja | BP | przedmioty zawodowe - technik żywienia i usług gastronomicznych | czwartek | 12:30 - 13:30 |
33. | Rogacka Ewelina | ER | przedmioty zawodowe - technik żywienia i usług gastronomicznych | środa (1 i 3 w miesiącu) | 12:30 - 13:30 |
34. | Rogacka Julia | RO | wychowanie fizyczne | wtorek | 10:30 - 11:30 |
35. | Sędzik-Szajda Martyna | SK | język niemiecki, przedmioty zawodowe - technik hotelarstwa | czwartek | 11:35 - 12:35 |
36. | Skupniewicz Marzena | PM | matematyka, przedmioty zawodowe - technik informatyk | czwartek | 08:45 - 09:45 |
37. | Smal Anna | SA | język polski | - | - |
38. | Stachowiak Sylwia | SS | wychowanie fizyczne | wtorek | 14:15 - 15:15 |
39. | Szafraniak Hanna | HS | fizyka, chemia | poniedziałek | 11:35 - 12:35 |
40. | Szczuraszek Iwona | SI | język niemiecki, język angielski, wiedza o społeczeństwie | środa | 08:45 - 09:45 |
41. | Szperzyńska Kamilla | Mi | informatyka, biblioteka, przedmioty zawodowe - technik żywienia i usług gastronomicznych, język polski | środa | 15:05 - 16:05 |
42. | Szydłowska Mariola | SY | język angielski | wtorek | 11:40 - 12:40 |
43. | Szymczak Dorota | DS | biologia, chemia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie | środa | 10:30 – 11:30 |
44. | Tyrakowska Joanna | JT | przedmioty zawodowe - technik ekonomista | wtorek | 09:35 - 10:35 |
45. | Urbaniak Mariusz | UM | język polski, wiedza o społeczeństwie, historia | środa | 14:15 - 15:15 |
46. | Wiertlewski Grzegorz | WG | wychowanie fizyczne | - | - |
47. | Wojciechowska Aleksandra | WA | język angielski | poniedziałek | 08:45 - 09:45 |
48. | Zaworska Maria | ZM | matematyka | środa | 11:35 - 12:35 |
49. | Zięba Lucyna | ZL | język polski, historia, język polski jako język obcy | wtorek | 08:45 - 09:45 |
50. | Zych Magdalena | BM | przedmioty zawodowe - technik ekonomista, technik reklama | wtorek | 09:35 - 10:35 |