Kadra Szkoły

Wszystkich rodziców i opiekunów naszych uczniów,
którzy mają pytania dotyczące ocen, frekwencji,
zachowania bądź innych kwestii związanych ze swoimi
podopiecznymi,zachęcamy do bezpośredniego kontaktu
z nauczycielami naszej szkoły, którzy pełnią dyżur dla rodziców
w podanych poniżej godzinach.

L.p.Imię i NazwiskoSkrótStanowiskoDyżur w dniuGodziny
1.Biliński KrzysztofKBprzedmioty zawodowe - technik żywienia i usług gastronomicznychpiątek (1 i 3 w miesiącu)11:35 - 12:35
2.Dajewska KatarzynaDJzajęcia rewalidacyjneśroda (1 i 3 w miesiącu)16:00 - 17:00
3.Figielek MonikaFMjęzyk polski, przedmioty zawodowe - technik ekonomistczwartek09:45 – 10:45
4.Grobelny RobertGRjęzyk angielski, przedmioty zawodowe - technik programistaponiedziałek12:30 – 13:30
5.Ignasiak-Pietras PaulinaIGprzedmioty zawodowe - technik żywienia i usług gastronomicznychczwartek12:40 - 13:25
6.Kaczmarek ElwiraEKjęzyk niemiecki, język angielski, podstawy przedsiębiorczościśroda11:35 - 12:35
7.Kaleta RenataRRjęzyk polskipiątek10:30 - 11:30
8.Karolczak-Snadna MonikaSnjęzyk niemiecki, przedmioty zawodowe - technik hotelarstwaponiedziałek11:35 - 12:35
9.Karwik MagdalenaMSprzedmioty zawodowe - technik ekonomistaśroda14:15 - 15:15
10.Kaszkowiak Małgorzatamatematyka, informatykapiątek (1 i 3 w miesiącu)14:15 - 15:15
11.KASZKOWIAK RYSZARDRKwicedyrektor, wychowanie fizyczneponiedziałek09:40 - 10:40
12.Kocaj ŁukaszŁKreligiaponiedziałek16:00 – 17:00
13.Kołodziejska AnnaAKbiologiaczwartek (1 i 3 w miesiącu)07:45 - 08:45
14.Konieczna DobrochnaKDjęzyk angielski, geografiaponiedziałek11:35 - 12:35
15.Kosiński SławomirKSfizyka, matematyka, przedmioty zawodowe - technik informatykpiątek10:45 - 11:45
16.Kossakowski DanielKAprzedmioty zawodowe - technik informatykczwartek (1 i 3 w miesiącu)16:45 - 17:45
17.KOWALSKA EWAKEwicedyrektor, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe - technik ekonomistaczwartek10:30 - 11:30
18.Krzekotowski JacekKJfilozofia, bhp, edb, hitpiątek11:40 - 12:40
19.Maziejuk AgnieszkaMAmatematyka, informatykaponiedziałek10:30 - 11:30
20.Mikołajczyk PiotrMOhistoriaśroda12:20 - 13:20
21.Nowacka KatarzynaNKpedagog szkolnyśroda09:00 - 10:00
22.Nowaczyk MarcinMNwychowanie fizyczne, informatykaśroda09:40 - 10:40
23.Obst AgnieszkaAOgeografia, przedmioty zawodowe - technik ekonomista, bibliotekawtorek15:05 - 16:05
24.Olejnik AnnaOAjęzyk angielski, przedmioty zawodowe - technik reklamyponiedziałek07:50 – 08:50
25.Olejnik NataliaNOwychowanie fizycznepiątek (1 i 3 w miesiącu)11:35 - 12:35
26.OLEJNIK ROMANORdyrektor, geografia, wosczwartek08:00 - 09:00
27.Pawłowska MilenaPAjęzyk angielski, technik żywienia i usług gastronomicznychwtorek08:45 - 09:45
28.Pierzchała GrzegorzGPmatematyka, informatyka, przedmioty zawodowe - technik reklamyśroda15:05 - 16:05
29.Podziomek MarcinMPplastyka, przedmioty zawodowe - technik reklamy, technik ekonomista, czwartek11:45 - 12:30
30.Rochowiak PatrycjaBPprzedmioty zawodowe - technik żywienia i usług gastronomicznychponiedziałek08:45 - 09:45
31.Rogacka EwelinaERprzedmioty zawodowe - technik żywienia i usług gastronomicznychponiedziałek (1 i 3 w miesiącu)13:55 - 14:55
32.Sędzik-Szajda MartynaSKjęzyk niemiecki, przedmioty zawodowe - technik hotelarstwawtorek11:40 – 12:40
33.Skupniewicz MarzenaPMmatematyka, język niemiecki, przedmioty zawodowe - technik informatykśroda12:30 - 13:30
34.Smal AnnaSAjęzyk polskipiątek10:30 - 11:30
35.Spławska MarzenaSMwychowanie fizyczneponiedziałek09:35 - 10:35
36.Stachowiak SylwiaSSpedagog specjalny, wychowanie fizycznewtorek07:55 - 08.55
37.Szafraniak HannaHSfizyka, chemiaczwartek11:35 - 12:35
38.Szczuraszek IwonaSIjęzyk niemiecki, język angielski, wiedza o społeczeństwiepiątek08:45 - 09:45
39.Szperzyńska KamillaMiinformatyka, biblioteka, przedmioty zawodowe - technik żywienia i usług gastronomicznych, język polskiśroda14:20 - 15:20
40.Szydłowska MariolaSYjęzyk angielskiśroda10:30 - 11:30
41.Szymczak DorotaDSbiologia, chemia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinieponiedziałek10:30 – 11:30
42.Taczka SebastianSTreligiaponiedziałek (2 i 4 w miesiącu)13:20 - 14:20
43.Tyrakowska JoannaJTjęzyk niemiecki, przedmioty zawodowe - technik ekonomistaponiedziałek10:30 – 11:30
44.Urbaniak MariuszUMjęzyk polski, wiedza o społeczeństwie, historiaponiedziałek09:35 – 10:35
45.Wiertlewski GrzegorzWGwychowanie fizyczneczwartek11:35 - 12:35
46.Wojciechowska AleksandraWAjęzyk angielskiśroda09:35 – 10:35
47.Zaworska MariaZMmatematykaczwartek08:45 – 09:45
48.Zięba LucynaZLjęzyk polski, historia, język polski jako język obcyczwartek12:30 – 13:30
49.Zych MagdalenaBMjęzyk niemiecki, przedmioty zawodowe - technik ekonomista, technik reklamawtorek08:00 – 09:00