Konkurs fotograficzny dla szkół podstawowych rozstrzygnięty

16 czerwca 2021 roku rozstrzygnięto i wręczono nagrody w konkursie „Zielono mi- moja okolica w obiektywie” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Karola Fryderyka Libelta w Krotoszynie dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z terenu miasta i gminy Krotoszyn. Okres pandemii był dla wszystkich nas trudnym okresem. Wpatrzeni w ekran monitora, zapomnieliśmy, że za oknem przyroda się zmienia. Czas zmieniał krajobraz. Jesień, zima i wiosna. Organizując konkurs chcieliśmy zachęcić młodzież do poznawania przyrody miasta i gminy Krotoszyn. Nadrzędnym jednak celem było propagowanie aktywnych form wypoczynku. Ogłaszając konkurs fotograficzny, jeszcze w okresie zdalnej nauki, chcieliśmy odciągnąć młodzież od ekranów komputerowych, zainspirować do spacerów, wycieczek pieszych i rowerowych na świeżym powietrzu.

Głównymi sponsorami konkursu zostali: Bank Spółdzielczy w Krotoszynie oraz Rada Rodziców przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krotoszynie. Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie finansowe naszego przedsięwzięcia.

Laureatami konkursu zostali:

III miejsce – Henryk Buniowski – Szkoła Podstawowa nr 8 w Krotoszynie

II miejsce – Klaudia Przekwas – Szkoła Podstawowa nr 3 w Krotoszynie

I miejsce Dominik Michel – Szkoła Podstawowa nr 5 w Krotoszynie

Zwycięzcom, opiekunom i rodzicom gratulujemy.