ZMAGANIA SPORTOWE PRZEDSZKOLAKÓW W DWÓJCE

17 kwietnia naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście – podopieczni sąsiadującego z naszą szkołą Przedszkola Miś Uszatek. Spotkanie to było okazją do świętowania Dnia Sportu, który niedawno miał miejsce w przedszkolu.

W ramach tego święta, nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali różnorodne konkurencje sportowe, w których nasi milusińscy mogli wykazać się zwinnością, sprytem i sprawnością fizyczną, a także doskonalić umiejętności pracy zespołowej.

Podopieczni przedszkola otrzymali także drobne upominki oraz słodkości za dzielnie uczestnictwo we wszystkich konkurencjach i aktywnościach sportowych.

Nasi przedszkolni przyjaciele przynieśli ze sobą uśmiech, pogodę ducha i mnóstwo radości, co sprawiło, że zapomnieliśmy o pogodzie, którą mamy dziś za oknem.

Mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie w tak miłym towarzystwie.

MP, fot. GP