„ZŁOTE SZKOŁY NBP”

Nasza Szkoła przystąpiła do projektu Narodowego Banku Polskiego „Złote Szkoły NBP”,
w ramach którego należy zrealizować trzy zadania: lekcje z ekonomią, spotkanie z ekspertem i debatę szkolną. Tematem przewodnim powyższych zadań są finanse osobiste
i przedsiębiorczość. Natomiast finałem projektu będzie szkolna debata, na którą już teraz zapraszamy! W realizację programu zaangażowało się 11 uczniów klas 1d, 2dp i 2dg, którzy pracują pod opieką nauczycieli ekonomistów.

Na stronie szkoły i FB na bieżąca będą ukazywały się relacje z wykonanych działań.

Zaangażowani w projekt uczniowie utworzyli stronę na portalu FB (https://www.facebook.com/Ambasadorzy-I-edycji-Z%C5%82otych-Szk%C3%B3%C5%82-NBP-107407861459183), na której również będą relacjonować swoją pracę. Zachęcamy do jej odwiedzenia i polubienia!

Spośród wszystkich szkół z tytułem „Złotej Szkoły NBP” zostaną wybrane i nagrodzone szkoły, które najlepiej zrealizowały zadania z zakresu finansów i przedsiębiorczości. A my przecież jesteśmy w tym najlepsi. Trzymajcie za nas kciuki i wspierajcie naszą inicjatywę
i ekonomiczna kreatywność.