„Złote Szkoły NBP”- lekcje z ekonomią

Poduszka finansowa i efekt latte”

16.04.2021, lekcje 3 i 6

previous arrow
next arrow
Slider

Lekcja na powyższy temat została przeprowadzona w piątek w dwóch grupach. Element programu – lekcja z ekonomią realizują również nauczyciele ekonomiści, przeprowadzając zajęcia, na których przedstawiane są zagadnienia z zakresu finansów osobistych.

W lekcjach uczestniczyły klasy 4c (technik handlowiec i technik hotelarstwa) i 2 fg (technik informatyk) oraz klasy 2 cg (technik handlowiec i technik hotelarstwa) i 3b (technik handlowiec). Uczniowie zgłębili więdzę na temat oszczędzania i sposobów osiągnięcia wymarzonych celów oraz poczucia bezpieczeństwa, jakie dają zasoby finansowe.

Zuza: „Temat przekazany w prosty i przystępny sposób”

Karolina: „Podobało mi się. Schemat postępowania prosty i logiczny”

Joanna Tyrakowska