„Złote Szkoły NBP” II edycja

W mijającym tygodniu każda z trzech grup działających w drużynie ambasadorów „Złotych Szkół NBP” II edycji zrealizowała co najmniej dwa warsztaty. Chcieliśmy, aby w okresie zdalnego nauczania warsztaty dotyczące bezpieczeństwa w finansach osobistych dotarły do jak największej liczby odbiorców.

Każda z drużyn przedstawiła inne tematy dotyczące bezpieczeństwa, poruszania się w finansach osobistych. Są to tematy ważne i uniwersalne, po wysłuchaniu, których każdy użytkownik aplikacji bankowych będzie świadomy, nie tylko zagrożeń, ale także możliwości jakie mają te aplikacje. Każdy będzie wiedział, jakie są zasady działania na rynku finansowym.

Łącznie odbyło się 7 warsztatów, w których uczestniczyło ponad 950 uczestników. W warsztatach Wiktorii, Ani i Szymona 289 uczestników (2 spotkania), w warsztatach Basi, Zuzi i Ani 360 uczestników (3 spotkania); w warsztatach Jagody, Doroty i Tobiasza 302 uczestników (2 spotkania).

Zapraszamy na kolejne wydarzenia realizowane w ramach projektu „Złote Szkoły NBP”.

Joanna Tyrakowska