Zaproszenie do krotoszyńskiego muzeum

krotoszyn-3
Krotoszyn_klasztor_-_muzeum_01
trynitarze
previous arrow
next arrow

Przeżywamy trudne chwile. Pandemia koronawirusa zatrzymała czas i ludzi. Musimy solidarnie wszyscy poddać się restrykcjom nałożonym przez władze państwowe i pozostać w swoich domach, zrezygnować z wszelkich kontaktów towarzyskich. Jedynie izolacja może powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa i uratować nas przed chorobą, może nawet śmiercią.

Starajmy się wykorzystać ten czas spędzany w domu. Chcemy Was zaprosić dziś do Muzeum Regionalnego im. Hieronima Ławniczaka. To nasz bliski sąsiad, często gościmy w jego murach. Od 12 marca aż do odwołania Muzeum jest nieczynne, ale możemy je zwiedzić i zapoznać się z jego ofertą dzięki stronie internetowej https://muzeum.krotoszyn.pl/. Polecamy Waszej uwadze serię filmów zamieszczonych na kanale Youtube Muzeum Regionalnego. Dzięki krótkim, ale bardzo interesującym filmom dyrektor Muzeum Pan Piotr Mikołajczyk wprowadza nas w historię naszego miasta. Mamy możliwość m.in.:

Zapraszamy do odwiedzenia strony Muzeum, obejrzenia filmów które przybliżą nam historię naszej Małej Ojczyzny.

Teresa Szelągowska