Szczęśliwej drogi już czas …

30 kwietnia 2021 roku był dla nas symbolicznym dniem pełnym refleksji i wspomnień. Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów.

Naprawdę skończyliście edukację w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krotoszynie. Co prawda nie tak miał wyglądać ostatni dzień w szkole. Mówimy Wam do zobaczenia i dziękujemy… za to, że byliście w naszej szkole i wspólnie działaliśmy na najróżniejszych szczeblach: nauka, akademie, konkursy, olimpiady, zabawa, działalność w Samorządzie Uczniowskim za akcje charytatywne, za wyznaczanie celów i realizowanie ich.

To dzięki Wam szkoła tętniła życiem. Byliście źródłem wielu talentów: jedni z Was pięknie rysowali, inni naprawiali komputery, a jeszcze inni gotowali czy zaparzali kawę bądź obliczali PIT’y.

Przed Wami wyzwania, którym na pewno sprostacie. Pamiętajcie, że Dwójka zawsze będzie dla Was otwarta.

Zatem czekamy!

Fot. Grzegorz Pierzchała