Stypendia Starosty Krotoszyńskiego dla uczniów „Dwójki”

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły otrzymali stypendia za szczególne osiągnięcia naukowe i osiągnięcia sportowe. Decyzją Zarządu Powiatu Krotoszyńskiego  stypendia przyznano następującym uczniom:

– Jakub Baran (wysokie wyniki w nauce),

– Klaudia Janicka (wysokie wyniki w nauce),

– Dariusz Majnert (wysokie wyniki w nauce),

– Kornelia Ratajczak (wysokie wyniki w nauce),

– Barbara Reszel (szczególne osiągnięcia naukowe),

– Julia Szulc (szczególne osiągnięcia naukowe),

– Zuzanna Krystek (wybitne osiągnięcia sportowe).

Uroczyste wręczenie dyplomów potwierdzających przyznanie Stypendium odbyło się 21 września i ze względów bezpieczeństwa wynikającego z zachowania reżimu sanitarnego nastąpiło przez dyrektora szkoły Romana Olejnika.