Nauczycielki z Dwójki szkoliły się w stolicy!

W połowie stycznia odbyło się w Warszawie spotkanie Szkolnych Klubów Europejskich, w którym brały również udział nauczycielki z naszej szkoły – p. Kamilla Szperzyńska oraz p. Magdalena Zych.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Fundację Schumana, która zrzesza szkolne kluby europejskie z całej Polski, propaguje ideę integracji europejskiej oraz promuje Unię Europejską. Warsztaty miały na celu wymianę doświadczeń opiekunów Szkolnych Klubów Europejskich, wymianę „dobrych praktyk” związanych z funkcjonowaniem klubów oraz wspólne zaprojektowanie wymarzonego Klubu Europejskiego.

Nauczyciele zdobyli ogromną wiedzę poprzez wymianę doświadczeń, ćwiczenia i liczne dyskusje, która z pewnością zostanie wykorzystana w dalszej pracy z członkami Szkolnego Klubu Europejskiego działającego w naszej Dwójce!

Magdalena Zych