Łatwy dostęp do ogromnego księgozbioru

Zapraszamy do korzystania z biblioteki cyfrowej https://wolnelektury.pl/. Wolne Lektury są najpopularniejszą w Polsce biblioteką internetową. Od 2007 roku publikuje ona utwory należące do klasyki literatury oraz literaturę współczesną i udostępnia je za darmo wszystkim zainteresowanym. Jest to szczególnie cenna propozycja w sytuacji, kiedy nie możemy korzystać z usług tradycyjnych bibliotek: szkolnej, miejskiej, pedagogicznej. Jest to również świetny pomysł na zagospodarowanie czasu wolnego.

Portal Wolne Lektury proponuje nam również aplikację na telefon. Nie potrzebujmy już dostępu do komputera, żeby skorzystać z zasobów biblioteki WolneLektury.pl! Aplikacja mobilna daje nam  dostęp do kilku tysięcy bezpłatnych utworów oraz kilkuset audiobooków, zawsze tam, gdzie masz ochotę na przeczytanie książki!

Życzymy miłej lektury!