Krotoszyńska DWÓJKA na powiatowym Festiwalu Sztafet

22 września 2022 roku na stadionie miejskim w Krotoszynie odbył się FESTIWAL SZTAFET. Młodzież rywalizowała w na dystansach 4 x 100 m i 4x 400 m zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt . Jak festiwal to i wyniki były śpiewające. W współzawodnictwie na 4 x 100 m obydwie sztafety wygrały rywalizację z pozostałymi szkołami i tym samym awansowały do finału rejonu, który odbędzie się w Kaliszu. Natomiast nasi reprezentanci w sztafetach 4 x 400 m zajęli trzecie miejsca.

29 września 2022 Kalisz niestety już tak dobrze nam nie poszło, chyba jakaś chrypka złapała naszych „chórzystów” – biegaczy 😊

Sztafeta 4x 100 m dziewczęta Julia Basińska, Zuzanna Płaczek, Sójka Aleksandra, Zmysłowska Patrycja
sztafeta 4 x 100 m chłopcy Remigiusz Rusek, Grzegorz Lisiak, Jakub Smółkowski, Bartosz Broda
sztafeta 4 x 400 m dziewczęta Amelia Rynkiewicz, Namysł Zuzanna, Frąckowiak Daria, Cierniak Erika
rezerwa Aleksandra Bogaczewska i Katarzyna Mieszkała
sztafeta 4 x 400 m chłopcy Paweł Wachowiak, Filip Marciniak, Jakub Zybała, Mikołaj Grzesiński

Grzegorz Wiertlewski