Konkurs fotograficzny „Oblicza jesieni” rozstrzygnięty

3 listopada 2021 rozstrzygnięty został konkurs fotograficzny pt. „Oblicza Jesieni” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski ZSP2. Konkurs adresowany był do wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły, których pasją jest fotografia, a zadanie konkursowe polegało na twórczym i oryginalnym uchwyceniu w obiektywnie piękna, kolorytu oraz różnorodności jesieni.

Spośród nadesłanych prac, komisja konkursu wyłoniła czterech zwycięzców, których fotografie okazały się najbardziej ciekawe i intrygujące. I miejsce zdobyła uczennica klasy 3bp- Zuzanna PłaczekII miejsce otrzymała Wiktoria Gniazdowska, uczennica klasy 1dIII miejsce ex aequo wywalczyli Kacper Morawski z klasy 3fg oraz Paweł Dymarski z klasy 3bg.

Specjalnym członkiem konkursowego jury był pan Przemysław Wójcik – Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Krotoszynie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom gratulujemy pomysłowości oraz dobrego oka pozwalającego dostrzec piękno otaczającej nas przyrody.

MP