KOLEJNY RAZ NA PODIUM W KONKURSIE O PRAWACH KONSUMENTA

konsument3
konsument2
previous arrow
next arrow

Uczennice naszej szkoły Michalina Ćwik, Patrycja Krzyżyńska i Aleksandra Krzyżyńska kolejny raz wykazały się znakomitą wiedzą dotyczącą praw konsumenta. Kierując się maksymą Stanisława Jerzego Leca Ten, co wciąż depce prawo, rzadko stoi mocno na nogach wzięły udział w powiatowym etapie XVI Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej im. Elżbiety Połczyńskiej2020 zorganizowanej przez Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Krotoszynie pana Mikołaja Lechmana  i rozwiązując test składający się z 70. pytań w typie kazusu prawnego, osiągnęły po raz trzeci znakomite rezultaty. Spośród 15. uczestników, uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu krotoszyńskiego, Patrycja Krzyżyńska i Aleksandra Krzyżyńska zdobyły wyróżnienie, a Michalina Ćwik zajęła drugie miejsce, tym samym kwalifikując się do etapu wojewódzkiego olimpiady, który odbędzie się 22 kwietnia 2020 roku w Poznaniu w Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Serdecznie gratulujemy uczestniczkom i dziękujemy za zaangażowanie i wysoki poziom wiedzy prawniczej.  Sukces naszych uczennic potwierdził kolejny raz wysoki poziom kształcenia w naszej szkole w zakresie edukacji prawnej.