Sukcesy strzeleckie oraz w konkursie obrony cywilnej

dav
jacek2
previous arrow
next arrow

23 lutego 2020 roku odbyły się strzeleckie Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego. W zmaganiach tych nie miał sobie równych nasz reprezentant Borys Staszewski, który w konkurencji karabinu i w pistolecie zajął pierwsze lokaty.

Tydzień później odbył się Memoriał Aleksandra Talarczyka, w trakcie którego w turnieju jednego strzału drugą lokatę wywalczyła Barbara Wikary. Opiekun koła profesor Jacek Krzekotowski w strzelaniu wśród seniorów był trzeci.

Jak co roku nasi uczniowie i profesorowie rywalizowali w konkursie z zakresu obrony cywilnej, którego organizatorami byli Burmistrz i Starosta Krotoszyna. W  naszej szkole wzięło w nim udział większość uczniów. Rezultatem tego uczestnictwa było pomyślne losowanie wśród tych, którzy prawidłowo wypełnili test konkursowy. Wśród szczęśliwych wygranych znalazło się aż 26 naszych uczniów i dwóch profesorów. W poniedziałek 2 marca byli oni na uroczystym wręczeniu nagród.