OLIMPIADA WIEDZY O POLSKIM I EUROPEJSKIM RYNKU PRACY – TERAZ BIAŁYSTOK

bialystok2
bialystok3
previous arrow
next arrow

03 marca 2020 r. w auli Politechniki Białostockiej miały miejsce zmagania finalistów VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polskim i Europejskim Rynku Pracy. Naszą szkołę reprezentowała liczna drużyna uczniów z klasy II d technikum ekonomicznego: Julia Całujek, Klaudia Lipska, Zofia Baran, Sabina Majchrzak, Zuzanna Piotrowska i Filip Jasiński, która została wyłoniona w dwóch etapach poprzedzających finał.

W budynku Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej spotkała się setka najlepszych uczniów techników i liceów z całej Polski, walczących w kolejnym etapie olimpiady.

Najlepszy wynik w naszej drużynie osiągnęła Julia Całujek i tylko czas rozwiązania testu wykluczył jej udział w dalszych zmaganiach najlepszej dwudziestki w Polsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!