KOLEJNE WARSZTATY PRAWNE W NASZEJ SZKOLE

Wykład II
Wykład III
Wykład IV
previous arrow
next arrow

14 i 19 kwietnia 2021 roku Fundacja Auditorium z siedzibą we Wrześni, która prowadzi na terenie powiatu krotoszyńskiego Punkt Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego oraz Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, kolejny raz przeprowadziła w naszej szkole, we współpracy z radcą prawnym – panem mecenasem Markiem Mochem dwa wykłady z elementami warsztatów, poświęcone zagadnieniom prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego – spadkowego.

Tym razem, ze względów epidemiologicznych spotkania odbyły się w formie zdalnej na platformie Teams. Wzięli w nich udział nauczyciele i uczniowie klas Id, IIdp i IIdg technikum ekonomicznego oraz II cg technikum handlowego. Podczas spotkań uczniowie i nauczyciele uzyskali szereg cennych i przydatnych informacji dotyczących praw konsumentów oraz prawa spadkowego.

Serdecznie dziękujemy Fundacji Auditorium za przeprowadzenie wkładów i zaangażowanie w popularyzację informacji prawnych w naszym regionie.

Monika Figielek