Dzień Zdrowego Żywienia w przedszkolu

11 czerwca uczniowie naszej szkoły odwiedzili swoich młodszych przyjaciół z sąsiadującego z ZSP2 przedszkola Miś Uszatek, aby wspólnie z nimi świętować Dzień Zdrowego Żywienia. W ramach tego spotkania, nasza młodzież przygotowała wraz z przedszkolakami owocowe desery, promując tym samym zasady zdrowego odżywiania i zbilansowanej diety.

Uczniowie naszej szkoły zorganizowali także niespodziankę dla najmłodszych, którą było specjalne stanowisko, przy którym uzdolnione artystycznie uczennice ZSP2 wystąpiły w roli animatorek malując twarze przedszkolaków. Był także czas na zabawy integracyjne oraz aktywność fizyczną.

Dziękujemy paniom wychowawczyniom i ich podopiecznym za ciepłe przyjęcie, wspólnie spędzony czas i przepiękne wspomnienia. Czekamy na kolejne wspólne przedsięwzięcia i projekty w następnym roku szkolnym!

Tekst i fot. MP