Dzień Kobiet

8 marca to dzień w którym „płeć piękna” obchodzi swoje święto. Z tej okazji Samorząd Uczniowski we współpracy z Biblioteką Szkolną zorganizował konkurs na plakat „ Kobieta Sukcesu”, który wygrała klasa 4dg.

To nie jedyna artystyczna konkurencji, ponieważ indywidualnie uczennice pokazały, że postacie literackie można interpretować na różne sposoby i w ten sposób powstały 4 piękne prace wykonane przez następujące osoby: Magdalena Szymczak, Oliwia Kucińska, Maja Polańska oraz Justyna Płochecka.

Natomiast mężczyźni z klasy 3f udowodnili, że cześć edukacyjna w postaci plakatów zdała egzamin i zdobyli 1 miejsce w quizie dotyczącym „Kobiet Sukcesu”. Panowie sprawili, że każda kobieta z ZSP2 poczuła się wyjątkowo tego dnia.

Samorząd Uczniowski oraz Biblioteka Szkolna, fot. Grzegorz Pierzchała