Czas wspomnień! Czas podsumowań!

Klasa IV f – technikum informatyczne

Wychowawca – mgr Agnieszka Maziejuk

– Aż trudno uwierzyć, że nasza edukacja w Dwójce dobiega końca. Jeszcze niedawno jako pierwszoklasiści uczyliśmy się włączać komputer, dzisiaj, po czterech latach, umiemy już go wyłączyć! Mamy nadzieję, że te, jaki i inne umiejętności, które ćwiczyliśmy w szkole, pomogą nam w dalszej zawodowej karierze. Siadając pierwszy raz w ławce Mięśniaka, nikt z nas nie spodziewał się, że znajdzie tu tylu wspaniałych kumpli, których po czterech latach z czystym sumieniem można nazwać braćmi. Wierzymy, że również po odebraniu świadectwa będziemy mogli na siebie liczyć tak samo jak w szkolnej ławce. Zabieramy ze sobą bagaż wspomnień, np. z ekscytujących lekcji programowania, dokładnego poznawania systemów operacyjnych i sprzętu, jak i z lekcji głowienia się nad rozwiązaniem zadań matematycznych. Na pewno będziemy szkołę wspominać, a w jakim świetle, o to już trzeba jednak pytać bardziej indywidualnie.Dziękujemy za wszystkie starania, które zostały podjęte, aby nas dobrze przygotować do egzaminów zawodowych, jak i matury. Dziękujemy za przyjazną atmosferę w szkole a przede wszystkim w klasie. Dziękujemy każdemu nauczycielowi, który wytrzymał z nami na lekcji.

Mariusz Sz., Krystian O., Jakub N., Dariusz M., Maksymilian K., Maciej M., Krystian K., Dawid Sz., Adrian M., Adrian G., Kajetan Sz., Jakub B., Jakub K., Dawid D., Bartosz K., Radosław F., Jakub K., Antoni S., Bartłomiej W., Mikołaj O., Kacper J., Jakub R., Michał K., Norbert P., Miłosz J., Patryk W.

LZ

Fot. Archiwum klasy