Czas wspomnień! Czas podsumowań!

Klasa IV c – technikum organizacji reklamy – technikum informatyczne

Wychowawca – mgr Aleksandra Wojciechowska

– Cztery lata w Dwójce minęły zdecydowanie zbyt szybko. Wydaje się, że niedawno przekraczaliśmy po raz pierwszy próg szkoły, a tymczasem stoimy przed trudną decyzją, jak pokierować swoim życiem, jaką drogę wybrać. Byliśmy bardzo zgraną klasą. Mieliśmy ze sobą dobry kontakt w szkole i poza nią. Nawiązaliśmy przyjaźnie, które mamy nadzieję, przetrwają szkolne rozstanie. Byliśmy zorganizowani i staraliśmy się sobie pomagać. Piękne wspomnienia są związane z klasowymi wigiliami oraz śniadaniami wielkanocnymi. Braliśmy aktywny udział w imprezach samorządu oraz w szkolnych akcjach, projektach, wyjazdach i interesujących wyjściach poza szkołę. Odnosiliśmy sukcesy w konkursach. Szczególnie miło wspominamy lekcje w plenerze i fotograficzne sesje. Często byliśmy bohaterami postów na szkolnym FB. A historii tego swetra i tak nie zrozumiecie.

Dziękujemy:

– za wszystkie wydarzenia, które wzbogacały szkolną rzeczywistość,

– za ciekawe praktyki zawodowe, dzięki którym poznaliśmy wybrane zawody od kuchni,

– za wiedzę teoretyczną i praktyczną,

– za lekcje dodatkowe, które pomogły nam przygotować się do matury,

– za wszystkie starania i działania, które sprawiły, że dni w szkole mijały nam z uśmiechem na twarzy.

Ola B., Dawid Cz., Dawid G., Bartek G., Julia G., Emanuel H., Miłosz I., Jan J., Tomasz J., Jagoda K., Patrycja K., Wiktoria K., Nikodem K., Damian K., Tomasz M., Natalia O., Julia R., Daniel S., Nikodem T., Kamila T., Jakub W., Krzysztof W., Ola W., Kasia W., Jakub Z.

Fot. archiwum klasy IV c, Grzegorz Pierzchała