Aleksandra Polna laureatką wojewódzkiego konkursu fotograficznego

W dniu 6 grudnia udaliśmy się „mocną” 8 osobową ekipą na podsumowanie wojewódzkiego konkursu fotograficznego pt. „Krajobraz wodą pisany”. Na wernisaż wystawy i ogłoszenie wyników konkursu zaprosiło nas IX Liceum Ogólnokształcące im Karola F. Libelta w Poznaniu.

Miło poinformować, że Aleksandra Polna zdobyła wyróżnienie w tym konkursie. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac (pona 300). Jury konkursu – zawodowi fotograficy oraz przedstawiciele organizatora konkursu, miało trudne zadanie wybrać prace do nagrodzenia. Tym bardziej cieszy nas wyróżnienie naszej Oli z 2 klasy technikum reklamy.

Organizatorzy zapowiedzieli kolejna edycję konkursu – już X. Zatem czekamy na ogłoszenie tematu i zabieramy się do fotografowania.

tekst i fot. GP