Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Forget-me-not” 2024

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki tegorocznego ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego „Forget-me-not”. Konkurs, który odbył się w kwietniu zgromadził setki uczniów z całej Polski, rywalizujących w różnych kategoriach wiekowych. Uczestnicy wykazali się niezwykłą znajomością języka angielskiego.

Konkurs „Forget-me-not” to coroczne wydarzenie organizowane jest przez Centrum Edukacji Filotimo z siedzibą w Lublinie. Konkurs ma na celu nie tylko rozbudzenie zainteresowań do nauki języka angielskiego, ale również promowanie czytelnictwa, gdyż pytania konkursowe dotyczyły opowiadania pt. „Between and beyond the pages”, które uczniowie musieli przeczytać przed konkursem.

Kryteria przyznawania dyplomów oraz wyniki

0% – 49% Dyplom uczestnika

50% – 85% Dyplom uznania

86% – 99% Dyplom z wyróżnieniem

100% Laureat

Nasi uczniowie świetnie się spisali. Uczennica klasy 1 c Małgorzata Zybała zdobyła dyplom z wyróżnieniem uzyskując niesamowity wynik aż 98 %. Tak niewiele zabrakło do uzyskania tytułu laureata. Wysokie wyniki oraz dyplomy z wyróżnieniem zdobyli również: Wiktoria Marcisz z klasy 1c uzyskując wynik 92% oraz Szymon Paradysz z klasy 1g – 86%.

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie uzyskali dyplomy uznania, co oznacza, że ich wynik był również imponujący a byli to:

– z klasy 1g: Weronika Sułkowska, Zosia Wormuth, Igor Nowak, Igor Szymczak, Franciszek Guzikowski, Franciszek Kośmider, Łukasz Pierunek,

– z klasy 1c: Marcel Kuciński,

– z klasy 2c: Blanka Kowalska i Julia Orpel,

– z klasy 2e: Katarzyna Jakubowska.

Wszyscy uczniowie uzyskali nagrody a udział w konkursie możliwy był dzięki hojności Rady Rodziców, która pokryła koszty rejestracji uczestników.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

MSz, fot. GP