ZWYCIĘSKA TERENÓWKA DWÓJKI!

Stowarzyszenie Młodzi Demokraci, we współpracy z Młodzieżową Radą Miejską oraz wsparciem Pani senator Ewy Mateckiej zorganizowała 20.03.2024 na terenie Krotoszyna grę miejską pod nazwą „KROTOWIOSNA”!

Do rywalizacji międzyszkolnej zaproszenia otrzymały wszystkie szkoły ponadpodstawowe z powiatu krotoszyńskiego . Oczywiście nie zabrakło naszej DWÓJKOWEJ Ekipy.

Gra rozpoczęła się zbiórką o godzinie 8.15 w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera w Krotoszynie, gdzie organizatorzy krótko zaznajomili uczestników z zasadami. Drużyny składały się z 6 osób oraz nauczyciela – opiekuna. Ta interaktywna zabawa łączyła w sobie rozrywkę, naukę oraz odkrywanie tajemnic i historii miasta. Trzeba przyznać, że pytania i zadania były bardzo pomysłowe i różnorodne, a niekiedy sprawiały trochę kłopotu. Organizatorzy zadbali o wszystkie szczegóły, ale chyba najbardziej ucieszyła nas iście wiosenna pogoda.

Wspaniałe zmagania DWÓJKA zakończyła na zasłużonym pierwszym miejscu . Wręczenie dyplomów jak i nagród odbyło się na ostatnim punkcie imprezy, na krotoszyńskich Błoniach na tzw. „górce”.

Dziękując pomysłodawcą i zarazem organizatorom za stworzenie możliwości takiej super inicjatywy.

ZGŁASZAMY SIĘ DO KOLEJNYCH! 🙂

tekst i fot. MP