ZUZANNA Z WYRÓŻNIENIEM OGÓLNOPOLSKIEGO PRZEGLĄDU PIOSENKI RELIGIJNEJ

18 maja odbywał się w Śremie XXXII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej ŚREMSONG’2023. W tym roku wzięło w nim udział niemal 600 wykonawców. Jest to zatem jeden z największych przeglądów piosenki religijnej w Polsce.

Naszą szkołę reprezentowała Zuzanna Płaczek z 4 klasy technikum reklamy. Zuzanna zareklamowała się znakomicie i zdobyła w Przeglądzie wyróżnienie. Wykonała przepiękną, spokojną, pełną wyrazu słownego i muzycznego piosenkę „Zdumienie” (słowa Zbigniew Książek, muzyka Piotr Rubik).

Bardzo lubię ten utwór. Nawiązuje on do słów wypowiedzianych przez papieża Jana Pawła II na temat sensu życia. „Tak śmierć ma sens i ma sens życie”. Bardzo sobie te słowa wzięłam do serca i często powtarzam. To tak dodaje siły… – mówi Zuzanna o utworze, który został wyróżniony w Przeglądzi

TUTAJ można posłuchać „Zdumienia” w wykonaniu Zuzanny!

Grzegorz Pierzchała, fot. Kacper Przebierała