Złote Szkoły NBP – spotkanie z ekspertem

„Pieniądz przyszłości”

28.04.2021, lekcja 7

28.04 spotk z eksp l7 MK
28.04 spotk z eks l7 +
previous arrow
next arrow

„Pieniądz przyszłości” to temat wykładu, którego mogli wysłuchać uczniowie w ramach realizacji zadania „Spotkanie z ekspertem” programu „Złote Szkoły NBP”. Wykład poprowadził dr hab. nauk ekonomicznych Paweł Marszałek Kierownik Katedry Pieniądza i Bankowości UEP, a dodatkowo Członek Zespołu Badawczego FESSUD i Główny Redaktor Wydawnictw Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk. Spotkanie dotyczyło zagadnienia pieniądza i jego funkcji we współczesnym świecie oraz przewidywań co do pieniądza przyszłości – waluty prywatne i Diem. Młodzież była niezwykle zainteresowana tematem, było wiele pytań, na które ekspert odpowiadał wyczerpująco i merytorycznie.

Basia: „Pan profesor posiada ogromną widzę, którą się z nami podzielił. Wykład Pana profesora zawierał wiele treści, które przekazał nam w bardzo przystępny sposób, tak by każdy mógł zrozumieć, co chce przedstawiać. Spotkanie było świetne.”

Szymon: „Bardzo ciekawy wykład, przekazany w bardzo łatwy do zrozumienia sposób. Było słychać ogromną wiedzę na temat tego, co Pan przygotował. Odpowiedzi na pytania były bardzo wyczerpujące.”

Złote Szkoły NBP” – spotkanie z ekspertem, 28.04.2021 r. lekcja 7,

„Pieniądz przyszłości” to temat wykładu, którego mogli wysłuchać uczniowie w ramach realizacji zadania „Spotkanie z ekspertem” programu „Złote Szkoły NBP”. Wykład poprowadził dr hab. nauk ekonomicznych Paweł Marszałek Kierownik Katedry Pieniądza i Bankowości UEP, a dodatkowo Członek Zespołu Badawczego FESSUD i Główny Redaktor Wydawnictw Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk. Spotkanie dotyczyło zagadnienia pieniądza i jego funkcji we współczesnym świecie oraz przewidywań co do pieniądza przyszłości – waluty prywatne i Diem. Młodzież była niezwykle zainteresowana tematem, było wiele pytań, na które ekspert odpowiadał wyczerpująco i merytorycznie.

Basia: „Pan profesor posiada ogromną widzę, którą się z nami podzielił. Wykład Pana profesora zawierał wiele treści, które przekazał nam w bardzo przystępny sposób, tak by każdy mógł zrozumieć, co chce przedstawiać. Spotkanie było świetne.”

Szymon: „Bardzo ciekawy wykład, przekazany w bardzo łatwy do zrozumienia sposób. Było słychać ogromną wiedzę na temat tego, co Pan przygotował. Odpowiedzi na pytania były bardzo wyczerpujące.”

Joanna Tyrakowska