Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w multimedialnym konkursie nt. Powstania Wielkopolskiego

Wojewoda Wielkopolski, Telewizja Polska Oddział w Poznaniu, Wielkopolski Kurator Oświaty, Prezes Instytutu Pamięci Narodowej, Głos Wielkopolski oraz Radio Poznań zachęcają uczniów do udziału w ogólnopolskim konkursie multimedialnym „Moje Powstańcze Korzenie. Powstanie Wielkopolskie we wspomnieniach rodzinnych”.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na znaczenie Powstania Wielkopolskiego dla losów Polski, kształtowanie w młodzieży takich wartości jak wolność i patriotyzm, a przede wszystkim uczczenie pamięci Jego bohaterów.

Prace można nadsyłać do 16 lutego 2022 r. na adres: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, al. Niepodległości 16/18, 61-713 Poznań, z dopiskiem: „PS-VI. Konkurs Powstanie Wielkopolskie”.

Regulamin Konkursu do pobrania TUTAJ