Zakończenie roku szkolnego maturzystów

W piątek (26 kwietnia) uczniowie klas piątych spotkali się na uroczystości zakończenia roku szkolnego. Piękna uroczystość na sali gimnastycznej, poruszające słowa dyrektora Romana Olejnika i pewnie radość że koniec nauki ale mieszająca się ze stresem przed zbliżającymi się wielkimi krokami egzaminami dojrzałości.

Nie obyło się bez przyznania dyplomów za osiągnięcia w nauce, za zaangażowanie w życie szkoły i podziękowań za wspólnie spędzone lata.

Życzenia dobrze zdanych egzaminów złożył Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka i Komendant PSP w Krotoszynie Marek Kalak.

Na zakończenie krótki recital muzyczny przedstawiała Zuzanna Płaczek, artystka wokalistka – tegoroczna absolwentka klasy Technikum Reklamy.

Teraz przed absolwentami ostatnie dni na powtórkę do egzaminów. Zatem powodzenia na maturze oraz w dorosłym życiu.

Obszerną fotorelację przygotowali: Wiktoria Mikołajczak, Karolina Kościelna, Anna Woźniak i Grzegorz Pierzchała.