Z radością i dumą obwieszczamy, że nasza szkoła zdobyła tytuł „Złota Szkoła NBP”

Ogólnopolski sukces szkolnej drużyny Ambasadorów Złotych Szkół NBP – II miejsce w kategorii „Warsztat uczniowski”.

28.04.2022 r. odbyła się uroczysta gala ogólnopolskiego konkursu „Złote Szkoły NBP”. Tegoroczny temat konkursu „Bezpieczni w finansach osobistych” realizowany był w trzech zadaniach: Lekcja z ekonomią, Warsztat uczniowski i Debata szkolna.

Drużyna reprezentująca naszą szkołę zdobyła drugie miejsce za realizację zadania „Warsztat uczniowski”, to kolejny sukces naszych ekonomistów, w zeszłorocznej edycji zdobyliśmy wyróżnienie z zakresu zadania „Spotkanie z ekspertem”. W projekcie wzięło udział 115 tysięcy uczestników i 645 nauczycieli, jesteśmy w gronie 19 nagrodzonych szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Serdecznie gratulujemy laureatom!

Skład zespołu: Anna Kaczmarek, Anna Szczur, Barbara Reszel, Dorota Piotrowska, Jagoda Ratajczak, Szymon Staśkowiak, Tobiasz Panek, Wiktoria Lewandowska, Zuzanna Gilicka. Opiekunowie: Joanna Tyrakowska, Magdalena Karwik, Magdalena Zych, Monika Figielek, Grzegorz Pierzchała.

tekst i foto Grzegorz Pierzchała