Uroczyste pożegnanie absolwentów

29.04.2022, podczas uroczystego spotkania w ZSP nr 2 w Krotoszynie, pożegnaliśmy absolwentów klas czwartych.

Dyrektor szkoły, Roman Olejnik, podsumował drogę edukacyjną uczniów, która nie zawsze była łatwa, wymagała ciężkiej pracy, wsparcia rodziców i nauczycieli. Tym bardziej uczniowie zasłużyli sobie na gratulacje i nagrody, w tym świadectwa z wyróżnieniem i wpisy do Złotej Księgi Szkoły.

Młodzież ze swej strony podziękowała kwiatami dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom. Żegnając się ze szkołą wspominała czas w niej spędzony jako dobry i ważny, czas nauki, ale także zabawy i przyjaźni.

Drodzy Absolwenci, życzymy Wam wszelkiej pomyślności, realizujcie swoje pasje, spełniajcie marzenia, osiągajcie cele!

tekst i foto Grzegorz Pierzchała