Z gwiazdką w Zespole Szkół Specjalnych

9 grudnia grupa uczniów z klas Id i 5dp udała się do Zespołu Szkół Specjalnych im. M. Grzegorzewskiej przy ul. Ostrowskiej w Krotoszynie. Opiekunem była prof. Dorota Szymczak. Celem wyjścia było zorganizowanie gwiazdki dla dzieci z tej placówki.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali paczki ze słodyczami. Młodzież przekazała słodkie podarunki młodszym kolegom i koleżankom podczas świątecznego spotkania. Dzieci z radością odbierały paczki i przyjmowały życzenia. Była to także okazja do wspólnych zabaw i śpiewu kolęd. Nasza młodzież wykazała się dużą pomysłowością, dlatego integracja przebiegała w radosnej atmosferze. Dzieci pięknie podziękowały za odwiedziny. Nauczyciele zaprosili młodzież do współpracy w przyszłym roku.

Szkolne Koło PCK składa podziękowania wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w zbiórkę słodyczy dla wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych. Nawet taki mały dar może wywołać uśmiech na twarzach dzieci.

Dorota Szymczak, fot. Kacper Witkowski