WYRÓŻNIENI W PROJEKCIE EDUKACYJNYM „MOJA PIERWSZA FIRMA”

Jako jedyna szkoła z powiatu krotoszyńskiego w roku szkolnym 2022/2023 braliśmy udział w Projekcie edukacyjnym „Moja pierwsza firma”, którego organizatorem jest Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu przy wsparciu organu prowadzącego – Samorządu Województwa Wielkopolskiego, a patronat sprawują Marszałek Województwa Wielkopolskiego – Marek Woźniak oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Kaliszu.

Uczennica klasy 3d ucząca się w zawodzie technik ekonomista, reprezentująca naszą szkołę Wiktoria Kuźma, otrzymała w tym projekcie wyróżnienie za napisanie oryginalnego i profesjonalnego biznesplanu na własną działalność gospodarczą – kwiaciarnię „Zielona Otulina”. W nagrodę otrzymała możliwość skonfrontowania swoich planów biznesowych z praktyką w Arboretum Trojanów Marzeny Bąkowskiej, czyli odwiedzenia ogrodów z prywatną kolekcją licznych drzew, krzewów, traw ozdobnych i bylin oraz skorzystania z porad biznesowych właścicielki.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wysiłek włożony w projekt Wiktorii Kuźmie oraz Nikoli Paszyn.

tekst i fot. Monika Figielek