WOLONTARIAT ZSP2 DZIAŁA PEŁNĄ PARĄ

Radość, wzruszenie a i bardzo często łzy – takie emocje towarzyszą obdarowanym, darczyńcom i wolontariuszom związanym z piękną polską akcją Szlachetna Paczka. Wolontariat działający przy ZSP2 w Krotoszynie bardzo dobrze zna ten moment finalny. Od wielu lat włącza się w tę akcję. W tym roku jedna z rodzin w dużej potrzebie otrzyma bardzo konkretne wsparcie. Właśnie nasza młodzież pakuje paczki – bardzo Szlachetne Paczki, na których zawartość zebrała się cała społeczność naszej szkoły.

Cieszymy się, że do wielu domów zawita dobroć i bezinteresowna pomoc. Cieszymy się, ze jesteśmy cząstką tej dobroci. Cieszymy się, że jest wśród nas osoba, która potrafi zebrać wokół tej akcji bardzo pozytywne reakcje młodzieży – a jest nią koordynatorka Szlachetnej Paczki, nauczycielka naszej szkoły Marzena Skupniewicz.

GP