Uwaga! Ważna akcja!

Nasza szkoła inicjuje akcję charytatywną „Świąteczna zbiórka żywności”.

Zbiórka odbędzie się w krotoszyńskim Intermarche w dniach 15, 16, i 17 grudnia. Podczas akcji zbieramy żywność, aby zapewnić osobom potrzebującym Godne Święta.

Aby dołączyć do zbiórki wystarczy zrobić zakupy i przekazać je naszym wolontariuszom, którzy w tych dniach będą obecni przy kasach i wyjściu z Intermache. Potrzebne będą przede wszystkim produkty z długim terminem przydatności do spożycia na przykład: mąka, makaron, kasza, cukier, kawa, herbata, kakao olej, konserwy, bakalie, słodycze, przetwory owocowe i warzywne.

Opowiedz znajomym o naszej akcji, udostępnij nasz post. Każdy, kto kupi choćby jeden dodatkowy produkt i wręczy go wolontariuszom podaruje Godne Święta osobom potrzebującym.

Grzegorz Pierzchała