Mikołajki

W dniu 6 grudnia Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najlepsze przebranie Pani Mikołajowej i Świętego Mikołaja. Poszczególne klasy zaprezentowały przebrania przed komisja konkursową złożona przez dyrekcję szkoły i przedstawiciela SU. Każda klasa zasłużyła na wyróżnienie, aczkolwiek najpiękniej zaprezentowali się przedstawiciele: klasa 4dp, 2d oraz 3f. W nagrodę klasa otrzymała dyplom i duży worek słodyczy ufundowany przez Dyrektora Szkoły.

Na obszernej fotogalerii możemy zobaczyć atmosferę dzisiejszego dnia w obiektywie naszego nauczyciela Grzegorza Pierzchały.

Dodamy jeszcze na koniec, że Święty Mikołaj istniał, był biskupem Miry Licyjskiej (dzisiejsza Turcja). Żył na przełomie III i IV wieku naszej ery. Będąc dorosłym mężczyzną, zdobył sławę dzięki dobrym uczynkom. Dobry wzór do naśladowania dla dzisiejszego świata.

Grzegorz Pierzchała