Turniej Talentów – Akademia Księgowego

IMG-6212
IMG-6904
IMG-6906
IMG-6907
IMG-6901b
previous arrow
next arrow

Uczniowie klasy technik ekonomista po raz kolejny wzięli udział w Turnieju Talentów Akademia Księgowego.  Organizatorami Turnieju Talentów – Akademia Księgowego byli Zespół Szkół Ekonomicznych im. St. Staszica i Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu. W XII edycji wzięło  udział 692 uczestników z 46 szkół z województw: dolnośląskiego, lubuskiego, zachodnio-pomorskiego, opolskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego, lubelskiego.

9 stycznia 2020 r. zostały przeprowadzone  eliminacje szkolne. I etap polegał na rozwiązaniu testów składającego się z 25 pytań testowych jednokrotnego wyboru oraz 25 pytań testowych wielokrotnego wyboru. Decyzją organizatorów do II etapu z naszej szkoły przeszli: Olga Biegańska i Jakub Piskorek uczniowie czwartej klasy technikum ekonomicznego. Gratulujemy sukcesu.

6 marca 2020 r. w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Oddział Wielkopolski w Poznaniu, odbył się II etap Akademii Księgowego polegający na rozwiązaniu testu o wyższym stopniu trudności niż w eliminacjach szkolnych oraz zadania obejmującego dekretację załączonych dokumentów. Zgromadzonych w sali SKWP w Poznaniu przywitali Mariusz Noworyta – dyrektor stowarzyszenia oraz Krzysztof Redliński – dyrektor ZSE w Poznaniu. Wszystkim uczestnikom rywalizacji pogratulowali zdobytej już dużej wiedzy, która pozwoliła im znaleźć się wśród 84 najlepszych uczniów w Polsce.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki rywalizacji.