Szkolne Targi Edukacyjne

W dniach 4 – 8.03.2024 r. odbyły się w naszej „Dwójce” Szkolne Targi Edukacyjne, które miały wspomóc młodzież w wyborze ich dalszej ścieżki zawodowej. Przez cały tydzień uczniowie klas piątych brali udział w spotkaniach z pracodawcami oraz uczelniami wyższymi.

Oto firmy i instytucje, które nas odwiedziły:

  • OVB Allfinanz– europejskie przedsiębiorstwo doradztwa i pośrednictwa finansowo-majątkowego.
  • Nutricia Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.
  • MAHLE Polska Spółka z o.o.
  • Tarczyński S.A.
  • Uniwersytet Kaliski
  • Społeczna Akademia Nauk w Ostrowie Wlkp.
  • Europe Direct w Ostrowie Wlkp.
  • Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu
  • Policja
  • Wojsko Polskie

Dzięki informacjom i wskazówkom przekazanym przez specjalistów HR, młodzież naszej szkoły z pewnością będzie mogła lepiej przygotować się do rozmów z pracodawcami i zaplanować swoją przyszłość zawodową.

AO, KSZ, KN, GP