Świąteczny konkurs języków obcych

1
4
2
3
12
previous arrow
next arrow

W ramach organizowanych w naszej szkole zajęć z projektu wychowawczego” Dni z  kulturą” 2 stycznia  2020 roku tradycyjnie odbył się „Świąteczny konkurs języków obcych”, w którym udział wzięli chętni uczniowie z różnych klas. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test leksykalno-gramatyczny z języka angielskiego i niemieckiego, a dodatkowe zadania oparte były na tekstach  kolęd oraz  materiałach  audio-wizualnych w języku angielskim i niemieckim.

Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostali: I miejsce z języka angielskiego –Weronika Krawczyk 4b, II  miejsce-Mikołaj Cieślak 3f, a III  Arkadiusz Karolczak 3f. Bezkonkurencyjny w wiedzy z języka niemieckiego okazał się uczeń z klasy 2c Krzysztof Wałkowski. Gratulujemy uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcom tak doskonałej znajomości języków obcych.

Happy New Year und einen guten Rutsch ins Neujahr 2020!