Stypendia Starosty Krotoszyńskiego dla uczniów „Dwójki”

W dniu 27 września 2023 roku w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im. Arkadego Fiedlera w Krotoszynie po raz kolejny wręczono stypendia „Najzdolniejsi w powiecie”. Ideą tego projektu jest wspieranie uzdolnień, promowanie osiągnięć i dostrzeżenie potencjału uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Krotoszyński.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły otrzymali stypendia za szczególne osiągnięcia naukowe i osiągnięcia sportowe. Decyzją Zarządu Powiatu Krotoszyńskiego stypendia przyznano następującym uczniom:

– za wysokie wyniki w nauce otrzymali Zofia Perz oraz Oliwier Muszyński,

– za wybitne osiągnięcia sportowe otrzymał Antoni Czebatura,

– za wysokie wyniki w nauce oraz za szczególne osiągnięcia naukowe otrzmałą Zuzanna Gilicka.

Dyplomy o przyznaniu Stypendium Starosty Krotoszyńskiego wręczyli: Paweł Radojewski – Wicestarosta Krotoszyński, Juliusz Poczta – Przewodniczący Rady Powiatu Krotoszyńskiego oraz Miłosz Zwierzyk – Członek Zarządu Powiatu Krotoszyńskiego. Naszym stypendystom towarzyszył dyrektor szkoły – Roman Olejnik.

GP, fot. Małgorzata Krupa