Spotkanie po latach

W sobotę 8 czerwca 2024 r. około sześćdziesięciu absolwentów, którzy ukończyli naukę w 1999 roku spotkało się w budynku naszej szkoły, czyli budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Karola Fryderyka Libelta w Krotoszynie. Przybyłych przywitał dyrektor Pan Roman Olejnik, opowiedział o bieżących sukcesach szkoły, o realizowanych zadaniach i o tym jak zmieniły się kierunki kształcenia i cele wspólczesnego szkolnictwa.

W spotkaniu uczestniczyli także wychowawcy poszczególnych klas: Pani Anna Smal, Pan Sławomir Kosiński i Pan Ireneusz Grobelny.

Po 25 latach każdy z uczestników z wielkim zaangażowaniem wsłuchiwał się w słowa dyrektora i wychowawców. Każde piętro i każda sala przywodziły na myśl piękne wspomnienia osób i zdarzeń sprzed lat.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i zapraszamy kolejne roczniki absolwentów do organizacji spotkań po latach.

JT, fot. Uczestnicy spotkania