Rozgrywki siatkarskie

Za nami drugi turniej rozgrywek siatkarskich szkół ponadpodstawowych powiatu krotoszyńskiego. W walce o tytuł najlepszej w powiecie pozostaje nasza drużyna i drużyna z ZSP1. O wszystkim zadecyduje ostatni turniej, który odbędzie się w naszej szkole.

Gospodarzem drugiego turnieju był Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Krotoszynie. Podobnie jak w pierwszym, rywalizacja była bardzo zacięta i o statecznym wyniku w dwóch spotkaniach, decydowały tie-breaki.

Wyniki spotkań:

ZSP1 – ZSP2 2:1 (25:16, 24:26, 15:5)

• ZSP2 – ZSP3 2:1 (25:22, 20:25, 15:11)

• ZSP1 – ZSP3 2:0 (25:19, 25:12)

Po dwóch turniejach po trzy zwycięstwa ma swoim koncie Cerama i Mięśniak. ZSP3 nie wygrało dotąd żadnego spotkania.

Skład ZSP2 – Franek Krawczyk, Patryk Figlak, Mateusz Kostka, Krystian Figlak, Krzysztof Szeszycki, Dominik Czachorek, Kamil Poczta, Filip Chudy, trener – Grzegorz Wiertlewski.

Czekamy na ostatni turniej – tym razem w naszej szkole. Miejmy nadzieje, że własne ściany i liczny doping pomogą chłopakom uplasować się jak najwyżej.

GP, fot. RF