Powiatowe rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Mieliśmy, jako społeczność szkolna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. Karola Fryderyka Libelta w Krotoszynie, zaszczyt i przyjemność być gospodarzami powiatowego rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024.

Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Krotoszynie: Starosta Krotoszyński Stanisław Szczotka, Wicestarosta Krotoszyński Paweł Radojewski, przewodniczący Rady Powiatu Juliusz Poczta, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dariusz Rozum, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Przemysław Wójcik, Sekretarz Powiatu Krotoszyńskiego Joanna Dymarska – Kaczmarek oraz Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie Mariusz Jaśniak, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie Zbigniew Foltyniewicz.

Dyrektor szkoły Roman Olejnik życzył wszystkim zebranym udanego i owocnego w sukcesy nowego roku szkolnego 2023/2024. Uroczystość uatrakcyjnił aktorsko – wokalny występ uczniów naszej szkoły, którego hasłem przewodnim było zdanie „Szkoła to coś więcej niż wyścig!”.

W związku z powyższym życzymy wszystkim, aby w tym nowym roku szkolnym szkoła stała się miejscem, do którego każdy będzie chciał wracać, była miejscem przyjaznym, które tworzymy my sami i w którym każdy będzie mógł być sobą.

Monika Figielek, fot. Grzegorz Pierzchała