PO RAZ KOLEJNY POKAZALIŚMY, ŻE MAMY DOBRE SERCA!

dom_dziecka_3
dom_dziecka_1
dom_dziecka_6
dom_dziecka_5
dzom_dziecka_4
dom_dziecka2_2
previous arrow
next arrow

Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia, 11.12.2019  uczniowie naszej szkoły wraz z Panem Dyrektorem oraz wychowawcą klasy IIIf udali się z wizytą do Domu Dziecka w Pleszewie, aby odwiedzić tamtejszych podopiecznych oraz przekazać im świąteczne upominki. Wizyta w tej placówce była okazją do rozmów z dyrekcją, dziećmi oraz ich wychowawcami. Na przedstawicieli naszej szkoły czekał miły poczęstunek, a dla wszystkich dzieci świąteczne paczki, które zostały wcześniej przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Udało nam się skompletować ponad 50 paczek z upominkami! Wizyta w Domu Dziecka była dla  naszych uczniów dużym przeżyciem i chwilą refleksji, która pozwoliła im zrozumieć, że niekiedy zwykły uśmiech, spojrzenie w oczy, w którym widać radość i wdzięczność znaczą dużo więcej niż tysiąc słów… Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy zaangażowali się w naszą akcję pomocy dzieciom i pokazali iż prawdą jest, że „szlachetne myśli rodzą się w głowie, ale dojrzewają w sercu.”