Otrzęsiny 2023

21 marca będzie datą długo pamiętana przez uczniów ZSP2, a w szczególności tych „świeżynek”, które we wrześniu rozpoczęły naukę w naszej szkole. W Pierwszy Dzień Wiosny oraz w Dzień Osób z Dodatkowym Chromosomem Miłości odbyły się otrzęsiny klas pierwszych.

Podczas wydarzenia uczniowie rywalizowali o miano najbardziej zgranej klasy pierwszej. W trakcie toczonych bojów tytuł ten zapewniła sobie klasa 1c – technik reklamy. I choć pozostałym poszło nieco słabiej, to i tak każdy wyszedł wygrany i zapewnił sobie tytuł pełnoprawnego ucznia DWÓJKI oraz paczkę zdrowych przekąsek.

Śmiechom, krzykom i pozytywnym emocjom nie było końca.

Nie tylko uczniowie doświadczyli przysłowiowego KOCENIA , młodym nauczycielom też się poszczęściło i każda z czterech Pań otrzymała tytuł „ Belfra na 100%”

Ten radosny i pełen kolorów dzień już minął, lecz wspomnienia i zrobione zdjęcia pozostaną.

Samorząd Uczniowski, fot. Grzegorz Pierzchała

Więcej zdjęć na naszym szkolnym FB