Język angielski i święty Patryk

W piątek, 17.03.2023 odbył się w naszej szkole Interaktywny Konkurs z j. angielskiego z okazji Dnia Świętego Patryka.

W konkursie wzięło udział 22 uczniów, którzy reprezentowali swoje klasy. Przed przystąpieniem do konkursu uczniowie obejrzeli kilkuminutowy film w języku angielskim o życiu Świętego Patryka, a następnie rozpoczęli rywalizację udzielając odpowiedzi na pytania dotyczące postaci Świętego Patryka, a także związanego z nim święta oraz obchodzonych tradycji. Rywalizacja była bardzo zacięta do ostatniego pytania, ale ostatecznie zwycięzcami konkursu zostały uczennice Julia Piszczek oraz Paulina Warzybok reprezentujące klasę Ib. II miejsce wywalczyła para uczniów z klasy 1d- Julia Szymczak oraz Wiktor Orwat, a III miejsce zdobyli przedstawiciele klasy IIf- Wiktoria Misiak i Kamil Suś. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim z udział w konkursie.

MP