OLA laureatką konkursu fotograficznego

Został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu krotoszyńskiego „Książka w jesiennym obiektywie” zorganizowany prze Książnicę Pedagogiczną w Krotoszynie. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu fotografii zgodnej z tematem. Komisja konkursowa oceniając nadesłane prace punktowała trafność doboru tematu pracy, jakość wykonania fotografii, oryginalność oraz stopień trudności pracy. Przygotowanie pracy konkursowej z pewnością sprawiło, że uczestnicy konkursu nieco inaczej spojrzeli na swoje otoczenie i dostrzegli jego piękno. Miło nam poinformować, że wśród laureatów znalazła się nasza uczennica. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Brylewska z klasy 4c. Oli serdecznie gratulujemy.

Uczennicy podczas wręczania nagrody w Książnicy Pedagogicznej towarzyszyły koleżanki i koledzy z klasy. Młodzież miała okazję zapoznać się z księgozbiorem bibliotek oraz zasadami jego wypożyczania.

Kamilla Szperzyńska